Neden Farmazon?

NEDEN FARMAZON?

- Farmazon sadece eczacıların üye olabildiği bir pazaryeridir.

- Eczacılar dışında başka kişilerin üye olmasını engellemek amacıyla, üyelik sırasında GLN Numaranız istenmekte ve ITS’ye kayıtlı olan e-posta adresinize üyelik doğrulama linki yollanmaktadır.

- Üye eczacılar, eczanelerinde satılan veya satılabileceğini düşündüğü her ilaç dışı ürünü alabilir veya satabilir. Farmazon’da gördüğünüz bütün ürünler başka eczacılar tarafından verilmiştir.

- Ürün satışına başlamak için herhangi bir ücret ödemeye veya başvuru yapmaya gerek yoktur. Üye olan her eczacı ilan ekleyip satışa başlayabilir.

- Farmazon’daki bütün ödemeler kredi kartı ile yapılmaktadır.

- Alıcı siparişi verirken ödemeyi yapar, Farmazon’un kontrol ettiği ödeme havuzunda para tutulur, ürünler alıcının eline güvenli bir şekilde ulaştıktan sonra para satıcıya aktarılır.

- Ödemeler alıcı ürünleri güvenli bir şekilde teslim aldığını belirttiği takdirde, ödeme yapılan günü takiben tam bir hafta sonra ödeme hesabınıza aktarılır. Olası bir gecikme sebebiyle alıcı kargoyu bir haftadan uzun bir sürede teslim aldığını belirtirse, bu onaydan bir gün sonra ödeme satıcıya aktarılır.